EPON OLT

  • ZJ5610-EL Series EPON OLT

    ZJ5610-EL сериясы EPON OLT

    ZJ5610-EL - жогорку интеграциялык жана орто кубаттуулуктагы EPON OLT кассетасы, операторлордун жеткиликтүүлүгү жана кампус шаарчасынын тармагы үчүн иштелип чыккан. Бул IEEE802.3 ah техникалык стандарттарын сактайт жана EPON OLT жабдуусунун талаптарына жооп берет YD / T 1945-2006 Техникалык талаптарга жетүү тармагы - Ethernet Passive Optic Network (EPON) жана China Telecom EPON техникалык 3.0 талаптарына негизделген. ZJ5610-EL сериясы мыкты ачыктыкка, чоң кубаттуулукка, жогорку ишенимдүүлүккө, программалык камсыздоонун толук функциясына ээ, электрондук ...
  • xPON OLT ZC8500

    xPON OLT ZC8500

    Киришүү 1. Ташуучу класстагы жогорку тыгыздыктагы стеллаж түрүндөгү PON OLT жабдуулары 2. 1G-EPON, 10G-EPON жана GPON 3. 10 PON уячалары, 160 1G-EPON же 80 10G-EPON порттору же 160 GPON порттору. PON оптикалык шилтемеден коргонуу, негизги башкаруу такталарынын ашыкча корголушу, кубаттуулук модулдарынын резервдик корголушу. Мүнөздөмөлөрү 1. Стандарт: EPON IEEE802.3-2008 стандартына жооп берет, GPON ITU-T G.984 стандартына жооп берет. 2. Чоң сыйымдуулук: 160 1G-EPON порт же 80 10G-EPON порт же 160 GPON порт. 3. Көп порттор: GE Comb ...
  • Outdoor EPON OLT ZC6000

    Outdoor EPON OLT ZC6000

    Киришүү 1. Ташуучу класстагы сырткы EPON OLT жабдуулары. 2. Милдеттүү эмес 1550nm EDFA сайылып туруучу модуль 3. 8 PON порттору 4. Өнөр жай үлгүсүнүн дизайны, толугу менен жабык өлүп калган Al кабыгы 5. Ашыкча кубаттуулук модулдары мүнөздөмөлөр 1. Стандарт: IEEE802.3 ылайык. 2008 Standard. 2. Тейлөө интерфейси: тармак жагы: 2 GE электр порту жана 2 10GE оптикалык порт, колдонуучу жагы: 8 GEPON порт. 3. EDFA функциясы: туташтырылуучу CATV EDFA модулдарын камсыз кылат жана чыгуучу оптикалык кубатты настройка кылууга болот. 4. Жогорку релия ...
  • Carrier-grade box-type EPON OLT ZC1600

    EPON OLT ZC1600 ташуучу класстагы кутуча түрү

    Киришүү 1. Ташуучу класстагы кутуча түрүндөгү EPON OLT жабдуулары 2. Кичи масштабдуу кирүүгө ылайыктуу, орнотуу үчүн ийкемдүү 3. 16 PON порту 4. PON оптикалык байланышты коргоо, ашыкча кубаттуулук модулдары Мүнөздөмөлөр 1. Стандарт: IEEE802.3- ылайык 2008 Standard. 2. Кубаттуулугу: 16 PON порт. 3. Көп порттор: тармак тараптагы GE порттору (электр жана оптикалык) жана 10GE оптикалык порттору менен камсыз кылуу. 4. Жогорку ишенимдүүлүк: кубаттуулук модулдарынын резервдик коргоосу, күйөрмандардын ашыкча модулдары, PON оптикалык шилтеме проте ...