Ethernet Media Converter

  • 1000Mbps SFP Media Converter  ZJ-GS03-PF

    1000Mbps SFP Media Converter ZJ-GS03-PF

    1000Mbps Ethernet RJ45 to SFP Media Converter 100BASE-FX буласын 100Base-TX жез медиасына же тескерисинче которот. Жезге негизделген тармакты оптикалык оптикага жаңыртуу үчүн жеңил жана үнөмдүү чечимди сунуштап, сигналдын мүмкүнчүлүгүн узартыңыз. Медиа Конвертер 120 км чейин өткөрүү аралык. Орнотуу оңой, плагин менен ойнотуу дизайны. Аны өз алдынча колдонсо болот, же борборлоштурулган кубат менен 2U 14 уячасынын медиа конвертер шассиинде орнотсо болот. Өзгөчөлүктөрү • 1000Mbps Ethernet RJ45 to SFP Media Converter • Жарым ...
  • 100Mbps SFP Media Converter  ZJ-1100SFP

    100Mbps SFP Media Converter ZJ-1100SFP

    100Mbps Ethernet RJ45 to SFP Media Converter 100BASE-FX буласын 100Base-TX жез медиасына же тескерисинче которот. Жезге негизделген тармакты оптикалык оптикага жаңыртуу үчүн жеңил жана үнөмдүү чечимди сунуштап, сигналдын мүмкүнчүлүгүн узартыңыз. Медиа Конвертер 120 км чейин өткөрүү аралык. Орнотуу оңой, плагин менен ойнотуу дизайны. Аны өз алдынча колдонсо болот, же борборлоштурулган кубат менен 2U 14 уячасынын медиа конвертер шассиинде орнотсо болот. Өзгөчөлүктөрү • 100Mbps Ethernet RJ45 to SFP Media Converter • Жарым же ...
  • 100Mbps Single Fiber Media Converter ZJ-3100AB

    100Mbps Single Fiber Media Converter ZJ-3100AB

    10 / 100M Fiber Media Converter 100BASE-FX буласын 100Base-TX жез медиасына же тескерисинче айлантат. Жезге негизделген тармакты оптикалык оптикага жаңыртуу үчүн жеңил жана үнөмдүү чечимди сунуштап, сигналдын мүмкүнчүлүгүн узартыңыз. Медиа Конвертер 120 км чейин өткөрүү аралык. Орнотуу оңой, плагин менен ойнотуу дизайны. Аны өз алдынча колдонсо болот, же борборлоштурулган кубат менен 2U 14 уячасынын медиа конвертер шассиинде орнотсо болот. Өзгөчөлүктөрү • 1 Порт 10 / 100М Медиа Конвертер, Жалгыз Режимдүү Жалгыз Була • Жарым же толук ...
  • 100Mbps Dual Fiber Media Converter  ZJ-1100S-25

    100Mbps Dual Fiber Media Converter ZJ-1100S-25

    10 / 100M Fiber Media Converter 100BASE-FX буласын 100Base-TX жез медиасына же тескерисинче айлантат. Жезге негизделген тармакты оптикалык оптикага жаңыртуу үчүн жеңил жана үнөмдүү чечимди сунуштап, сигналдын мүмкүнчүлүгүн узартыңыз. Медиа Конвертер 120 км чейин өткөрүү аралык. Орнотуу оңой, плагин менен ойнотуу дизайны. Аны өз алдынча колдонсо болот, же борборлоштурулган кубат менен 2U 14 уячасынын медиа конвертер шассиинде орнотсо болот. Өзгөчөлүктөрү • 1 Порт 10 / 100М Медиа Конвертер, Single Mode Dual Fiber • Жарым же толук ...
  • 2 Ports Ethernet to Fiber Media Converter ZJ-100102-25

    2 порттору Ethernetтен Fiber Media Converter ZJ-100102-25

    10 / 100M Fiber Media Converter 100BASE-FX буласын 100Base-TX жез медиасына же тескерисинче айлантат. Жезге негизделген тармакты оптикалык оптикага жаңыртуу үчүн жеңил жана үнөмдүү чечимди сунуштап, сигналдын мүмкүнчүлүгүн узартыңыз. Медиа Конвертер 120 км чейин өткөрүү аралык. Орнотуу оңой, плагин менен ойнотуу дизайны. Аны өз алдынча колдонсо болот, же борборлоштурулган кубат менен 2U 14 уячасынын медиа конвертер шассиинде орнотсо болот. Техникалык мүнөздөмө • 10 / 100M 2 Port Ethernet to Fiber Media Converter • Жарым же толук ...
  • 1000Mbps Single Fiber Media Converter ZJ-GS03A/B

    1000Mbps Single Fiber Media Converter ZJ-GS03A / B

    10/100 / 1000M Fiber Media Converter 1000BASE-FX буласын 1000Base-TX жез медиасына же тескерисинче айлантат. Жезге негизделген тармакты оптикалык оптикага жаңыртуу үчүн жеңил жана үнөмдүү чечимди сунуштап, сигналдын мүмкүнчүлүгүн узартыңыз. Медиа Конвертер 120 км чейин өткөрүү аралык. Орнотуу оңой, плагин менен ойнотуу дизайны. Аны өз алдынча колдонсо болот, же борборлоштурулган кубат менен 2U 14 уячасынын медиа конвертер шассиинде орнотсо болот. Өзгөчөлүктөрү • 10/100 / 1000M Медиа Конвертер, Single Mode Single Fiber • Half o ...
  • 1000Mbps Dual Fiber Media Converter ZJ-GS-03

    1000Mbps Dual Fiber Media Converter ZJ-GS-03

    10/100 / 1000M Fiber Media Converter 1000BASE-FX буласын 1000Base-TX жез медиасына же тескерисинче айлантат. Жезге негизделген тармакты оптикалык оптикага жаңыртуу үчүн жеңил жана үнөмдүү чечимди сунуштап, сигналдын мүмкүнчүлүгүн узартыңыз. Медиа Конвертер 120 км чейин өткөрүү аралык. Орнотуу оңой, плагин менен ойнотуу дизайны. Аны өз алдынча колдонсо болот, же борборлоштурулган кубат менен 2U 14 уячасынын медиа конвертер шассиинде орнотсо болот. Өзгөчөлүктөрү • 10/100 / 1000M медиа конвертер, Single Mode Dual Fiber • Half or ...
  • 2U 16 Slots Rack Mount Chassis

    2U 16 Slots Rack Mount Chassis

    2U 16 шасси шассиинде 16 даана видео модулу жана видео / маалымат модулу бар. AC110 / 220V которуу режиминдеги кубаттуулукту камсыздоо (SMPS) дизайны модулду бир өчүрүүдөн жана башка модулдардын шассидеги иштебей калышынан кийлигишүүсүз өз алдынча иштей тургандай кылуу үчүн колдонулат. Ар бир модулдун жогорку ишенимдүүлүгүнө жана туруктуулугуна жетишилет. Өзгөчөлүктөрү • Медиа Конвертер үчүн 2U 16 Slots Chassis • Кош Power Supply кабыл алсаңыз, бул ишенимдүүлүгүн жогорулатат ...
  • 2U 14 Slots Rack Mount Chassis

    2U 14 Slots Rack Mount Chassis

    2U 14 Slots шассиинде 10 / 100M же 10/100 / 1000M өз алдынча медиа конвертерлеринин 14 топтому болот. AC110 / 220V которуу режиминдеги кубаттуулукту камсыздоо (SMPS) дизайны модулду бир өчүрүүдөн жана башка модулдардын шассидеги иштебей калышынан кийлигишүүсүз өз алдынча иштей тургандай кылуу үчүн колдонулат. Ар бир модулдун жогорку ишенимдүүлүгүнө жана туруктуулугуна жетишилет. Өзгөчөлүктөрү • Медиа конвертер үчүн 2U 14 Slots Chassis • Кош Power Supply кабыл алсаңыз, ал Rack • Sup ишенимдүүлүгүн жогорулатат ...