Ethernet Switch1

  • 8 Port 1000Mbps Ethernet to 2 Fiber Switch Model ZJ-1000228-S20

    8 Port 1000Mbps Ethernet to 2 Fiber Switch Model ZJ-1000228-S20

    8 Port 1000Mbps Ethernet to 2 Fiber Switch 1000Base-TX Fiber үчүн 1000BASE-FX Ethernet жез медиасы. Жезге негизделген тармакты оптикалык оптикага жаңыртуу үчүн жеңил жана үнөмдүү чечимди сунуштап, сигналдын мүмкүнчүлүгүн узартыңыз. 120KM чейин Fiber Switch берүү аралык. Орнотуу оңой, плагин менен ойнотуу дизайны. Аны өз алдынча колдонсо болот. Өзгөчөлүктөрү • 8 Port 100 / 1000M Ethernet + 2 Port Fiber Switch, SC • Жарым же толук дуплекстүү авто-сүйлөшүү • Жез портуна 100 / 1000Mbps авто сүйлөшүү • Auto MD ...
  • 8 Port 1000Mbps Ethernet to 1 Fiber Switch Model ZJ-1000208-S20

    8 Port 1000Mbps Ethernet to 1 Fiber Switch Model ZJ-1000208-S20

    8 Port 1000Mbps Ethernet to Fiber Switch 1000BASE-FX Ethernet жез медиасы 1000Base-TX Fiberге чейин. Жезге негизделген тармакты оптикалык оптикага жаңыртуу үчүн жеңил жана үнөмдүү чечимди сунуштап, сигналдын мүмкүнчүлүгүн узартыңыз. 120KM чейин Fiber Switch берүү аралык. Орнотуу оңой, плагин менен ойнотуу дизайны. Аны өз алдынча колдонсо болот. Өзгөчөлүктөрү • 8 Port 100 / 1000M Ethernet + 1 Port Fiber Switch, SC • Жарым же толук дуплекстүү авто-сүйлөшүү • Жез порт үчүн 100 / 1000Mbps авто-сүйлөшүү • Auto MDI / M ...
  • 2 Port 1000Mbps Ethernet to Fiber Switch ZJ-1000204-S20

    2 Port 1000Mbps Ethernet to Fiber Switch ZJ-1000204-S20

    2 Port 1000Mbps Ethernet to Fiber Switch 1000Base-TX Fiberге 1000BASE-FX Ethernet жез медиасы. Жезге негизделген тармакты оптикалык оптикага жаңыртуу үчүн жеңил жана үнөмдүү чечимди сунуштап, сигналдын мүмкүнчүлүгүн узартыңыз. 120KM чейин Fiber Switch берүү аралык. Орнотуу оңой, плагин менен ойнотуу дизайны. Аны өз алдынча колдонсо болот. Өзгөчөлүктөрү • 4 Port 100 / 1000M Ethernet + 2 Port Fiber Switch, SC • Жарым же толук дуплекстүү авто сүйлөшүүлөр • Жез порт үчүн 100 / 1000Mbps авто сүйлөшүүлөр • Auto MDI / M ...
  • 2 Ports 100/1000Mbps Ethernet Fiber Switch Model ZJ-1000102-25

    2 Порт 100 / 1000Mbps Ethernet Fiber Switch модели ZJ-1000102-25

    2 Порттор 100 / 1000Mbps Ethernet Fiber Switch 1000Base-TX Fiber чейин 1000BASE-FX Ethernet жез медиа болуп саналат. Жезге негизделген тармакты оптикалык оптикага жаңыртуу үчүн жеңил жана үнөмдүү чечимди сунуштап, сигналдын мүмкүнчүлүгүн узартыңыз. 120KM чейин Fiber Switch берүү аралык. Орнотуу оңой, плагин менен ойнотуу дизайны. Аны өз алдынча колдонсо болот. Өзгөчөлүктөрү • 2 Port 100 / 1000M Ethernet + 1 Port Fiber Switch, Single Mode Dual Fiber • Жарым же толук дуплекстүү авто-сүйлөшүү • 100/1000 Mbps авто-сүйлөшүү ...
  • 24 Port L2/L3 Managed Ethernet Switch ZJ8300-28G-4TF

    24 Port L2 / L3 Башкарылган Ethernet Switch ZJ8300-28G-4TF

    24 Port L2 Management Ethernet Switch, ал 350Gbps которуштуруу кубаттуулугун камсыз кылат, эң жогорку көрсөткүч; 96Mpps экспедитордук көрсөткүчкө ээ, L2 / L3 зым, ылдамдык менен багыттоо. Модулдук дизайн 24/10/100 / 1000M була Ethernet RJ45 портун жана 4 портту 10G SFP + оюгу, 1 Консоль порту менен камсыз кылат. Топтоо жана негизги маалымат алмашуу үчүн жетиштүү өткөрүү жөндөмдүүлүгүн камсыз кылыңыз. Колдонуучулар тармактын туруктуу иштешин жана шилтеме жүктөмүнүн тең салмактуулугун камсыз кылуу үчүн талапка ылайык 10G портторун тандай алышат. L2 10G башкаруу которуу жөндөмү жогору ...
  • 8 Port 100Mbps Ethernet to Fiber Switch  Model ZJ-100108-25

    8 Port 100Mbps Ethernet to Fiber Switch Model ZJ-100108-25

    10 / 100M Оптикалык Fiber Switch 100Base-TX Fiber чейин 100BASE-FX Ethernet жез медиа болуп саналат. Жезге негизделген тармакты оптикалык оптикага жаңыртуу үчүн жеңил жана үнөмдүү чечимди сунуштап, сигналдын мүмкүнчүлүгүн узартыңыз. 120KM чейин Fiber Switch берүү аралык. Орнотуу оңой, плагин менен ойнотуу дизайны. Аны өз алдынча колдонсо болот. Өзгөчөлүктөрү • 8 порттук 10 / 100M Ethernet + 1 порттук була күйгүзгүчү, бир режими бар кош була • жарым же толук дуплекстүү авто-сүйлөшүү • жез порту үчүн 10/100 Mbps авто-сүйлөшүү • Auto MDI ...
  • 4 Port 10/100Mbps Ethernet + 2 port Fiber Optic Switch Model ZJ-100204-25

    4 Port 10 / 100Mbps Ethernet + 2 порт Fiber Optic Switch модели ZJ-100204-25

    10 / 100M Оптикалык Fiber Switch 100Base-TX Fiber чейин 100BASE-FX Ethernet жез медиа болуп саналат. Жезге негизделген тармакты оптикалык оптикага жаңыртуу үчүн жеңил жана үнөмдүү чечимди сунуштап, сигналдын мүмкүнчүлүгүн узартыңыз. 120KM чейин Fiber Switch берүү аралык. Орнотуу оңой, плагин менен ойнотуу дизайны. Аны өз алдынча колдонсо болот. Өзгөчөлүктөрү • 4 Port 10 / 100M Ethernet + 2 Port Fiber Switch, Single Mode Dual Fiber • Жарым же толук дуплекстүү авто сүйлөшүү • Жез порт үчүн 10/100 Mbps авто сүйлөшүү • Auto MDI ...
  • 4 Port 100Mbps Ethernet to Fiber Switch Model ZJ-100104-25

    4 Port 100Mbps Ethernet to Fiber Switch Model ZJ-100104-25

    10 / 100M Оптикалык Fiber Switch 100Base-TX Fiber чейин 100BASE-FX Ethernet жез медиа болуп саналат. Жезге негизделген тармакты оптикалык оптикага жаңыртуу үчүн жеңил жана үнөмдүү чечимди сунуштап, сигналдын мүмкүнчүлүгүн узартыңыз. 120KM чейин Fiber Switch берүү аралык. Орнотуу оңой, плагин менен ойнотуу дизайны. Аны өз алдынча колдонсо болот. Өзгөчөлүктөрү • 4 Port 10 / 100M Ethernet + 1 Port Fiber Switch, Single Mode Dual Fiber • Жарым же толук дуплекстүү авто сүйлөшүүлөр • Жез порт үчүн 10/100 Mbps авто сүйлөшүүлөр • Auto MDI ...
  • 2 Ports 10/100Mbps Ethernet Fiber Switch Model ZJ-100102-25

    2 порттору 10 / 100Mbps Ethernet Fiber Switch модели ZJ-100102-25

    2 Ports 10 / 100Mbps Ethernet Fiber Switch 100Base-TX Fiberге 100BASE-FX Ethernet жез медиасы. Жезге негизделген тармакты оптикалык оптикага жаңыртуу үчүн жеңил жана үнөмдүү чечимди сунуштап, сигналдын мүмкүнчүлүгүн узартыңыз. 120KM чейин Fiber Switch берүү аралык. Орнотуу оңой, плагин менен ойнотуу дизайны. Аны өз алдынча колдонсо болот. Өзгөчөлүктөрү • 2 Port 10 / 100M Ethernet + 1 Порт була которуштургучу, Жалгыз режими Кош Fiber • Жарым же толук дуплекстүү авто сүйлөшүүлөр • Жез үчүн 10/100 Mbps авто сүйлөшүүлөр ...