Multimode Fiber Optic Patch Cord

  • ST to ST OM3 Duplex Patch Cord

    ST-ST OM3 дуплекстүү патч-корд

    · EIA / TIA 604-2 менен жогорку ылдамдыктагы кабелдик тармактар ​​үчүн керамикалык феррул менен жолугушат. · Басылып чыккан кабель ар кандай кабелдерди тактоого жана таанууга жардам берет. · Zirconia Ceramic Ferrule Optimum IL жана RL. · Сезимтал була кабели ийкемдүүлүктү көрсөтөт. · K = K картон пакети буюмдарыңызды максималдуу коргоону камсыз кылат. Техникалык мүнөздөмө туташтыргычы ST чейин ST куртка OD 1.2 / 1.6 / 2.0 / 3.0mm була режими 50 / 125μm OM3 куртка түстүү Aqua жылтыратуу UPC чейин UPC куртка материалдык PVC (OFNR), OFNP, LSZH киргизүү ...
  • SC to SC OM4 Duplex Patch Cord

    SCден SC OM4 дуплекстүү патч-кордго

    · EIA / TIA 604-2 менен жогорку ылдамдыктагы кабелдик тармактар ​​үчүн керамикалык феррул менен жолугушат. · Басылып чыккан кабель ар кандай кабелдерди тактоого жана таанууга жардам берет. · Zirconia Ceramic Ferrule Optimum IL жана RL. · Сезимтал була кабели ийкемдүүлүктү көрсөтөт. · K = K картон пакети буюмдарыңызды максималдуу коргоону камсыз кылат. Specification Connector SC to SC Jacket OD 1.2 / 1.6 / 2.0 / 3.0mm Fiber Mode 50 / 125μm OM4 Jacket Color Aqua Polishing UPC to UPC Jacket Material PVC (OFNR), OFNP, LSZH Insertion ...
  • MPO To LC Duplex OM3 Duplex Patch Cord

    MPO To LC Duplex OM3 Duplex Patch Cord

    MPO жана LC Breakout кабелдери бул жогорку тыгыздыктагы була тармактары үчүн мыкты тандоо. Бул өзгөчө тез Ethernet, була каналы, маалымат борбору жана гигабит Ethernet тиркемелери үчүн иштелип чыккан. Бул 12 Fiber ат жабдыгы MPO адаптер панелине жана MPO магистралына (6) SFP + туташтыруу үчүн колдонулат. Specific Connector A MPO Female (pinless) Connector B LC UPC дуплекстүү була режими OM3 50 / 125μm Толкун узундугу 850 / 1310nm 40 / 100G Ethernet Расстояние 100м 850nm 10G Ethernet Dis ...
  • MTP OM4 Patch Cord

    MTP OM4 Patch Cord

    Салттуу оптикалык була кабелдерине салыштырганда 50 / 125μm OM4 мультимоддук ийилүүчү сезгич була-оптикалык кабель ийилгенде же буралганда азайды, ошондуктан була-оптикалык кабелдерди орнотуу жана техникалык тейлөө натыйжалуу болот. Ошондой эле маалымат борборлорунда, ишканалардын тармактарында, телеком бөлмөсүндө, сервер фермаларында, булут сактоочу тармактарда жана була-патч кабелдери талап кылынган жерлерде жогорку тыгыздыктагы кабелдик байланыш үчүн көбүрөөк орун үнөмдөйт. Бул 50/125 OM4 мультимоддуу була-оптикалык кабель кызматташуу үчүн идеалдуу ...
  • MTP To LC 12 Fibers OM3 Fanout Cable

    MTP To LC 12 Fibers OM3 Fanout Cable

    1.0.35dB Ultra Low IL USCONEC Connectors менен, 0.15dB Ultra Low IL менен LC Connectors. 2.Corning же YOFC буласы ISO, IEC, RoHS тапшыруу үчүн иштелип чыккан. ж.б. стандарттар. 3.Bend сезимсиз була кабели ийкемдүүлүк боюнча мыкты аткарууну көрсөтөт. 4.K = K картон пакети буюмдарыңызда максималдуу коргоону камсыз кылат. Specification Connector A MTP Female elite Connector B LC Fiber Mode 50 / 125μm OM3 Jacket Color Aqua Polish Type PC to UPC Jacket Material OFNR, OFNP, LSZH Insertion Loss ...
  • SC To SC OM1 Duplex Patch Cord

    SC To SC OM1 дуплекстүү патч-корд

    · EIA / TIA 604-2 менен жогорку ылдамдыктагы кабелдик тармактар ​​үчүн керамикалык феррул менен жолугушат. · Басылып чыккан кабель ар кандай кабелдерди тактоого жана таанууга жардам берет. · Zirconia Ceramic Ferrule Optimum IL жана RL. · Сезимтал була кабели ийкемдүүлүктү көрсөтөт. · K = K картон пакети буюмдарыңызды максималдуу коргоону камсыз кылат. Specification Connector SC to SC Jacket OD 1.2 / 1.8 / 2.0 / 3.0mm Fiber Mode 62.5 / 125μm Jacket Color Orange Polishing UPC to UPC Jacket Material PVC (OFNR), ...
  • SC To SC OM2 Duplex Patch Cord

    SC To SC OM2 дуплекстүү патч-корд

    Бул була-оптикалык жамаачы шнур мультимод режими колдонууга узак мөөнөткө ээ болгон жогорку сапаттуу куртка материалы менен келет. Мындан тышкары, салттуу оптикалык була кабелдерине салыштырганда ийилгенде же буралганда ал азаят, ошондуктан була-оптикалык кабелдерди орнотуу жана техникалык тейлөө натыйжалуу болот. Куртканын үч түрлүү варианты бар, анын ичинде ПВХ (OFNR), OFNP, LSZH, жана адамдар муктаждыгына жараша жакшыраак тандап алышы мүмкүн. Ачык жана кызгылт сары түстө ...
  • SC to SC OM3 Duplex Patch Cord

    SCден SC OM3 дуплекстүү патч-кордго

    · EIA / TIA 604-2 менен жогорку ылдамдыктагы кабелдик тармактар ​​үчүн керамикалык феррул менен жолугушат. · Басылып чыккан кабель ар кандай кабелдерди тактоого жана таанууга жардам берет. · Zirconia Ceramic Ferrule Optimum IL жана RL. · Сезимтал була кабели ийкемдүүлүктү көрсөтөт. · K = K картон пакети буюмдарыңызды максималдуу коргоону камсыз кылат. Specification Connector SC to SC Jacket OD 1.2 / 1.6 / 2.0 / 3.0mm Fiber Mode 50 / 125μm OM3 Jacket Color Aqua Polishing UPC to UPC Jacket Material PVC (OFNR), OFNP, LSZH Insertion ...
  • LC to LC OM4 Duplex Patch Cord

    LC - LC OM4 дуплекстүү патч-корд

    · EIA / TIA 604-2 менен жогорку ылдамдыктагы кабелдик тармактар ​​үчүн керамикалык феррул менен жолугушат. · Басылып чыккан кабель ар кандай кабелдерди тактоого жана таанууга жардам берет. · Zirconia Ceramic Ferrule Optimum IL жана RL. · Сезимтал була кабели ийкемдүүлүктү көрсөтөт. · K = K картон пакети буюмдарыңызды максималдуу коргоону камсыз кылат. Specification Connector LC to LC Jacket OD 1.2 / 1.6 / 2.0 / 3.0mm Fiber Mode 50 / 125μm OM4 Jacket Color Aqua Polishing UPC to UPC Jacket Material PVC (OFNR), OFNP, LSZH Insertion ...
  • LC To LC OM3 Duplex Patch Cord

    LC - LC OM3 дуплекстүү патч-корд

    · EIA / TIA 604-2 менен жогорку ылдамдыктагы кабелдик тармактар ​​үчүн керамикалык феррул менен жолугушат. · Басылып чыккан кабель ар кандай кабелдерди тактоого жана таанууга жардам берет. · Zirconia Ceramic Ferrule Optimum IL жана RL. · Сезимтал була кабели ийкемдүүлүктү көрсөтөт. · K = K картон пакети буюмдарыңызды максималдуу коргоону камсыз кылат. Техникалык мүнөздөмө Connector LC toLC Куртка OD 1.2 / 1.6 / 2.0 / 3.0mm Fiber Mode 50 / 125μm OM3 Куртка Color Aqua Polishing UPC to UPC Jacket Material PVC (OFNR), O ...
  • LC To LC OM2 Duplex Patch Cord

    LC - LC OM2 дуплекстүү патч-корд

    1. Продукт импорттолгон керамикалык төөнөгүчтөрдү кабыл алып, жогорку сапаттагы була-оптикалык кабелдерди импорттойт. 2. Талчанын борборлоштурулган четтөөсүн, талчанын чуңкурун, буланын бетин чийиксиз жана кемчиликсиз, ал эми керамикалык акыркы бетинин ийри радиусунун параметрлерин камсыз кылган чет өлкөлүк жылмалоо технологиясын жана тегирмен жабдууларын киргизүү. стандарттык. 3. Кыстаруу жоготуусу аз, кайтарым жоготуусу чоң, алмаштыргычтыгы жакшы, кайталап кыстаруу жана r ...
  • LC to LC OM1 Duplex Patch Cord

    LC - LC OM1 дуплекстүү патч-корд

    · EIA / TIA 604-2 менен жогорку ылдамдыктагы кабелдик тармактар ​​үчүн керамикалык феррул менен жолугушат. · Басылып чыккан кабель ар кандай кабелдерди тактоого жана таанууга жардам берет. · Zirconia Ceramic Ferrule Optimum IL жана RL. · Сезимтал була кабели ийкемдүүлүктү көрсөтөт. · K = K картон пакети буюмдарыңызды максималдуу коргоону камсыз кылат. LC Jacket OD 1.2 / 1.8 / 2.0 / 3.0mm Fiber Mode 62.5 / 125μm Куртка Түс Orange Polishing UPC үчүн UPC Куртка Материал PVC (OFNR), ...