Products

  • EOC Slave EB-400/401 EOC Terminal: EB-400-B/EB-401-B

    EOC Slave EB-400/401 EOC Terminal: EB-400-B / EB-401-B

    Көз карандысыз EOC терминалдык жабдуулары. HomePlug AV / IEEE 1901 технологиясы, Qualcomm AR7411 микросхемасын колдонуп, 65 МГцтен төмөн жыштык тилкесин колдонот жана коаксиалдык бөлүштүрүү тармагында Ethernet маалымат сигналдарын өткөрүүнү ишке ашыруу үчүн EC сериясындагы EOC баш-аягы жабдуулары менен кызматташат. Кошумча WIFI функциясы. Продукциянын өзгөчөлүктөрү 1. Борбордук офистин бирдиктүү шаблон конфигурациясы жеткирилип, шайман иштей берет. 2.Provide 1 CABLE аралаш сигнал киргизүү RF порт жана 1 TV сигнал чыгаруу RF б ...
  • Outdoor 2 WAY TAP (5~1000 MHz)

    Сырткы 2 ЖОЛДУУ КАП (5 ~ 1000 МГц)

    HT200B11 Tap Value dB 4 8 11 14 17 20 23 26 29 32 Киргизилген жоготуу In-Out (-dB Max) Frequency (MHz) 5 ~ 10 - 3.2 1.7 0.9 0.5 0.5 0.5 0.4 0.4 0.4 11 ~ 300 - 3.0 1.7 1.1 0.6 0.7 0.6 0.5 0.5 0.5 301 ~ 400 - 3.2 2.0 1.3 0.8 0.8 0.8 0.5 0.5 0.5 401 ~ 450 - 3.5 2.0 1.4 1.0 1.0 0.9 0.7 0.7 0.7 451 ~ 600 - 3.7 2.2 1.6 1.1 1.1 1.0 0.8 0.8 0.8 0.8 601 ~ 750 - 4.1 2.6 1.8 1.5 1.3 1.3 1.2 1.2 1.2 751 ~ 900 - 4.3 2.8 2.2 1.7 1.6 1.5 1.4 1.4 ...
  • Outdoor 4 WAY TAP (5~1000 MHz)

    Сыртка 4 ЖОЛДУУ КАП (5 ~ 1000 МГц)

    HT400B11 Tap Value dB 8 11 14 17 20 23 26 29 32 Киргизилген жоготуу In-Out (-dB Max) Frequency (MHz) 5 ~ 10 - 3.2 1.6 1.0 0.6 0.5 0.5 0.4 0.4 11 ~ 300 - 3.0 1.7 1.0 0.7 0.7 0.6 0.5 0.5 301 ~ 400 - 3.2 1.9 1.3 0.9 0.9 0.8 0.5 0.5 401 ~ 450 - 3.5 2.0 1.4 1.1 1.0 0.9 0.7 0.7 451 ~ 600 - 3.7 2.2 1.5 1.2 1.1 1.0 0.8 0.8 601 ~ 750 - 4.1 2.6 1.8 1.5 1.4 1.3 1.2 1.2 751 ~ 900 - 4,5 3.0 2.2 1.7 1.7 1.5 1.4 1.4 901 ~ 1000 - 4.9 3.5 2.5 2.0 2.0 1.8 1.7 1.6 Кран жоготуу ...
  • Outdoor 8 WAY TAP (5~1000 MHz)

    Ачык аба жолдоруна 8 жолу (5 ~ 1000 МГц)

    HT800B11 Tap Value dB 11 14 17 20 23 26 29 32 Киргизилген жоготуу In-Out (-dB Max) Frequency (MHz) 5 ~ 10 - 3.2 1.6 1.0 0.6 0.5 0.5 0.4 11 ~ 300 - 3.0 1.7 1.0 0.7 0.7 0.6 0.5 301 ~ 400 - 3.2 1.9 1.3 0.9 0.9 0.8 0.5 401 ~ 450 - 3.5 2.0 1.4 1.1 1.0 0.9 0.7 451 ~ 600 - 3.7 2.2 1.5 1.2 1.1 1.0 0.8 601 ~ 750 - 4.1 2.6 1.8 1.5 1.4 1.3 1.2 751 ~ 900 - 4.5 3.0 2.2 1.7 1.7 1.5 1.4 901 ~ 1000 - 4.9 3.5 2.5 2.0 2.0 1.8 1.8 1. Tap Loss I ...
  • Outdoor Splitters (5~1000 MHz)

    Тышкы бөлүүчүлөр (5 ~ 1000 МГц)

    HT204B21, HT306B21, HT306B21 Параметрдин өткөрүү жөндөмдүүлүгү 2 жолу 3 жолу (салмактуу) HT306A21 3 жолу (тең салмаксыз) HT306B21 киргизүү жоготуу In-Out Out -dB Max) Frequency (MHz) In-Low In High 5 ~ 10 4.2 6.5 7.5 4.0 11 ~ 300 4.1 5.9 7.4 3.9 301 ~ 400 4.2 5.9 7.6 4.1 401 ~ 450 4.3 6.0 7.9 4.1 451 ~ 600 4.5 6.4 7.9 4.8 601 ~ 750 4.9 7.2 8.2 4.9 751 ~ 900 5.2 7.8 8.4 5.2 901 ~ 1000 5.3 7.9 8.7 5.4 Port2- Port3 Port2- Port3 Port2- Port4 Port3- Port4 Төмөн Төмөн Төмөн Төмөн Бийик Out-To ...
  • Outdoor Couplers (5~1000 MHz)

    Сырткы кошкучтар (5 ~ 1000 МГц)

    HT100B21 Tap Value dB Tap 8 Tap 12 Tap 16 Insertion Loss In-Out (-dB Max) Frequency (MHz) 5 ~ 10 1.6 1.1 1.1 11 ~ 300 1.7 1.2 1.1 301 ~ 400 1.8 1.3 1.2 401 ~ 450 1.9 1.4 1.3 451 ~ 600 2.0 1.6 1.5 601 ~ 750 2.4 2.0 1.7 751 ~ 900 3.0 2.4 2.2 901 ~ 1000 3.5 2.7 2.5 Крандагы жоготуу Tap ± 1.5dB) 5 ~ 600 8.5 12.0 16.0 601 ~ 1000 8.5 12.5 16.0 Сыртка Tap Lsolation (dB Min) 5 ~ 10 18 20 22 11 ~ 600 25 26 28 601 ~ 750 24 26 28 751 ~ 900 21 24 25 901 ~ 1000 19 2 ...
  • 1550nm Mini Optical Amplifier (ZOA1550MA)

    1550nm Mini оптикалык күчөткүч (ZOA1550MA)

    1. Оптикалык модуль менен насостун лазери жана эр-допинг буласы АКШдан алынып келинет. 2.The машина кемчиликсиз жана ишенимдүү оптикалык кубаттуулук менен жабдылган, турукташтыруучу райондук жана лазердик термоэлектрикалык муздатуучу температураны башкаруу схемасы бүт машинанын мыкты иштешин жана лазердин туруктуу узак өмүрүн камсыз кылат 3.The машина камтылган микропроцессордук программа бар, менен лазердик абалды көзөмөлдөө, санариптик дисплей, каталар жөнүндө эскертүү, тармакты башкаруу жана башка функциялар. Бир жолу иштеп жаткан пара ...
  • 8 Port 1000Mbps Ethernet to 2 Fiber Switch Model ZJ-1000228-S20

    8 Port 1000Mbps Ethernet to 2 Fiber Switch Model ZJ-1000228-S20

    8 Port 1000Mbps Ethernet to 2 Fiber Switch 1000Base-TX Fiber үчүн 1000BASE-FX Ethernet жез медиасы. Жезге негизделген тармакты оптикалык оптикага жаңыртуу үчүн жеңил жана үнөмдүү чечимди сунуштап, сигналдын мүмкүнчүлүгүн узартыңыз. 120KM чейин Fiber Switch берүү аралык. Орнотуу оңой, плагин менен ойнотуу дизайны. Аны өз алдынча колдонсо болот. Өзгөчөлүктөрү • 8 Port 100 / 1000M Ethernet + 2 Port Fiber Switch, SC • Жарым же толук дуплекстүү авто-сүйлөшүү • Жез портуна 100 / 1000Mbps авто сүйлөшүү • Auto MD ...
  • 8 Port 1000Mbps Ethernet to 1 Fiber Switch Model ZJ-1000208-S20

    8 Port 1000Mbps Ethernet to 1 Fiber Switch Model ZJ-1000208-S20

    8 Port 1000Mbps Ethernet to Fiber Switch 1000BASE-FX Ethernet жез медиасы 1000Base-TX Fiberге чейин. Жезге негизделген тармакты оптикалык оптикага жаңыртуу үчүн жеңил жана үнөмдүү чечимди сунуштап, сигналдын мүмкүнчүлүгүн узартыңыз. 120KM чейин Fiber Switch берүү аралык. Орнотуу оңой, плагин менен ойнотуу дизайны. Аны өз алдынча колдонсо болот. Өзгөчөлүктөрү • 8 Port 100 / 1000M Ethernet + 1 Port Fiber Switch, SC • Жарым же толук дуплекстүү авто-сүйлөшүү • Жез порт үчүн 100 / 1000Mbps авто-сүйлөшүү • Auto MDI / M ...
  • 2 Port 1000Mbps Ethernet to Fiber Switch ZJ-1000204-S20

    2 Port 1000Mbps Ethernet to Fiber Switch ZJ-1000204-S20

    2 Port 1000Mbps Ethernet to Fiber Switch 1000Base-TX Fiberге 1000BASE-FX Ethernet жез медиасы. Жезге негизделген тармакты оптикалык оптикага жаңыртуу үчүн жеңил жана үнөмдүү чечимди сунуштап, сигналдын мүмкүнчүлүгүн узартыңыз. 120KM чейин Fiber Switch берүү аралык. Орнотуу оңой, плагин менен ойнотуу дизайны. Аны өз алдынча колдонсо болот. Өзгөчөлүктөрү • 4 Port 100 / 1000M Ethernet + 2 Port Fiber Switch, SC • Жарым же толук дуплекстүү авто сүйлөшүүлөр • Жез порт үчүн 100 / 1000Mbps авто сүйлөшүүлөр • Auto MDI / M ...
  • 2 Ports 100/1000Mbps Ethernet Fiber Switch Model ZJ-1000102-25

    2 Порт 100 / 1000Mbps Ethernet Fiber Switch модели ZJ-1000102-25

    2 Порттор 100 / 1000Mbps Ethernet Fiber Switch 1000Base-TX Fiber чейин 1000BASE-FX Ethernet жез медиа болуп саналат. Жезге негизделген тармакты оптикалык оптикага жаңыртуу үчүн жеңил жана үнөмдүү чечимди сунуштап, сигналдын мүмкүнчүлүгүн узартыңыз. 120KM чейин Fiber Switch берүү аралык. Орнотуу оңой, плагин менен ойнотуу дизайны. Аны өз алдынча колдонсо болот. Өзгөчөлүктөрү • 2 Port 100 / 1000M Ethernet + 1 Port Fiber Switch, Single Mode Dual Fiber • Жарым же толук дуплекстүү авто-сүйлөшүү • 100/1000 Mbps авто-сүйлөшүү ...
  • 1000Mbps SFP Media Converter  ZJ-GS03-PF

    1000Mbps SFP Media Converter ZJ-GS03-PF

    1000Mbps Ethernet RJ45 to SFP Media Converter 100BASE-FX буласын 100Base-TX жез медиасына же тескерисинче которот. Жезге негизделген тармакты оптикалык оптикага жаңыртуу үчүн жеңил жана үнөмдүү чечимди сунуштап, сигналдын мүмкүнчүлүгүн узартыңыз. Медиа Конвертер 120 км чейин өткөрүү аралык. Орнотуу оңой, плагин менен ойнотуу дизайны. Аны өз алдынча колдонсо болот, же борборлоштурулган кубат менен 2U 14 уячасынын медиа конвертер шассиинде орнотсо болот. Өзгөчөлүктөрү • 1000Mbps Ethernet RJ45 to SFP Media Converter • Жарым ...