SFP Transceiver Module

  • 10Gb/s 40KM SFP+ Optical Transceivers OPS551X3CDL40

    10Gb / s 40KM SFP + Оптикалык Transceivers OPS551X3CDL40

    OPS551X83CDL40 10G SFP + трансиверлери 802.3ae үчүн 10G Ethernet 10G BASE-ER / EW үчүн иштелип чыккан жана 1,25Gb / s ден 11,1Gb / sге чейин маалымат ылдамдыгын колдой алат. . Өзгөчөлүктөрү 1. 802.3ae 10GBASE-ER / EW менен шайкеш келген 10Gb / s сериялык оптикалык интерфейс. SFF-8431 өзгөчөлүктөрүнө шайкеш электрдик интерфейс, өркүндөтүлгөн 8.5 жана 10 Гигабит чакан форма фактору "SFP +" модулу 3. 2-w ...
  • 10Gb/s 1310nm Datacom SFP+ Optical Transceivers OPSP311X3CDL10

    10Gb / s 1310nm Datacom SFP + Оптикалык Transceivers OPSP311X3CDL10

    OPSP311X3CDL10 оптикалык кабыл алгычтары бир режимдик була (SMF) менен маалыматтык байланыш үчүн 10Gb / s сериялык оптикалык интерфейстер үчүн иштелип чыккан. Трансивер 9.953- 11.1Гб / сек кубатты көтөрө алат. Трансивердин жасалгалары кардарларга Datacom үчүн мыкты чечимдерди жеткирүү үчүн жогорку натыйжалуулукка жана үнөмдүү иштөөгө ылайыкташтырылган. Өзгөчөлүктөрү 1. Hot pluggable 2. 10Gb / s serial оптикалык интерфейс 3. 10 км аралыкка чейин 4. SFP + MSAга шайкеш 5. LC дуплекси бар SFP MSA пакети 6. Digital Diagnostic Mo ...
  • 10Gb/s Short-Wavelength Pluggable SFP Transceiver OPSP851X3CDLM

    10Gb / s Кыска толкундуу Pluggable SFP Transceiver OPSP851X3CDLM

    OPSP311X3CDL10 оптикалык кабыл алгычтары бир режимдик була (SMF) менен маалыматтык байланыш үчүн 10Gb / s сериялык оптикалык интерфейстер үчүн иштелип чыккан. Трансивер 9.953- 11.1Гб / сек кубатты көтөрө алат. Трансивердин жасалгалары кардарларга Datacom үчүн мыкты чечимдерди жеткирүү үчүн жогорку натыйжалуулукка жана үнөмдүү иштөөгө ылайыкташтырылган. Өзгөчөлүктөрү ● Ыкчам туташтырылуучу ● 10Гб / с сериялык оптикалык интерфейс ● 10 км аралыкка чейин ● SFP + MSAга шайкеш ● LC дуплекси бар SFP MSA пакети ● Санарип диагностикалык монитор ...
  • 10Gb/s 80KM SFP+ Optical Transceivers OPSP551X3CDL80

    10Gb / s 80KM SFP + Оптикалык Transceivers OPSP551X3CDL80

    OPSP551X3CDL80 10G SFP + трансиверлери 802.3ae үчүн 10G Ethernet 10G BASE-ZR / ZW үчүн иштелип чыккан жана 1,25Gb / s ден 11,1Gb / s чейин маалымат ылдамдыгын колдой алат. . Өзгөчөлүктөрү ● 802.3ae 10GBASE-ZR / ZW менен шайкеш келген 10Gb / s сериялык оптикалык интерфейс ● SFF-8431 өзгөчөлүктөрүнө шайкеш электрдик интерфейс, өркүндөтүлгөн 8.5 жана 10 Гигабит чакан форма фактору "SFP +" модулу үчүн ● 2 зымдуу ...
  • 10Gb/s SFP+ BIDI Optical Transceivers OPSB321X3CDL10

    10Gb / s SFP + BIDI Оптикалык Transceivers OPSB321X3CDL10

    OPSPB321X3CDL10 оптикалык кабыл алгычтары 10Gb / s бирдиктүү була (SMF) менен маалыматтык байланыш үчүн сериялык оптикалык интерфейстер үчүн иштелип чыккан. Трансивер 9.953- 11.1Гб / сек кубатты көтөрө алат. Трансивердин жасалгалары кардарларга Datacom үчүн мыкты чечимдерди жеткирүү үчүн жогорку натыйжалуулукка жана үнөмдүү иштөөгө ылайыкташтырылган. Өзгөчөлүктөрү ● Ыкчам туташтырылуучу ● 10Гб / с сериялык оптикалык интерфейс ● 80 км аралыкка чейин ● SFP MSAга шайкеш ● LC дуплекси бар SFP MSA пакети ● Санарип диагностикалык монит ...
  • 10Gb/s SFP+ Bidi Optical Transceivers OPSPB231X3CDL10

    10Gb / s SFP + Bidi Optic Transceivers OPSPB231X3CDL10

    OPSPB321X3CDL10 оптикалык кабыл алгычтары 10Gb / s бирдиктүү була (SMF) менен маалыматтык байланыш үчүн сериялык оптикалык интерфейстер үчүн иштелип чыккан. Трансивер 9.953- 11.1Гб / сек кубатты көтөрө алат. Трансивердин жасалгалары кардарларга Datacom үчүн мыкты чечимдерди жеткирүү үчүн жогорку натыйжалуулукка жана үнөмдүү иштөөгө ылайыкташтырылган. Өзгөчөлүктөрү ● Ыкчам туташтырылуучу ● 10Гб / с сериялык оптикалык интерфейс ● 80 км аралыкка чейин ● SFP MSAга шайкеш ● LC дуплекси бар SFP MSA пакети ● Санарип диагностикалык монит ...
  • 10Gb/s 1550nm Multi-rate XFP Optical Transceivers OPXP551X3CDL40

    10Gb / s 1550nm Multi-Rate XFP Оптикалык Трансиверлер OPXP551X3CDL40

    OPXP551X3CDL40 10G 1550nm XFP трансиверлери 802.3ae жана 10G SONET OC-192 / SDH STM-64 үчүн 10G Ethernet 10G BASE-ER / EW үчүн иштелип чыккан жана ал маалымат ылдамдыгын 9,953Gb / с ден 11,1Gb / с чейин колдой алат. Санарип диагностика XFP MSAда көрсөтүлгөн I2C интерфейси аркылуу жеткиликтүү. Трансивердин жасалгалары кардарларга Datacom жана Telecom тиркемелери үчүн мыкты чечимдерди берүү үчүн жогорку натыйжалуулукка жана үнөмдүү иштөөгө ылайыкташтырылган. Өзгөчөлүктөрү ● Ыкчам туташтырылуучу ● Колдоо 9.95Gb / сек - 11.1Gb / s бит ылдамдыгы ● Bel ...
  • 10Gb/s 1310nm Multi-rate XFP Optical Transceivers OPXP311X3CDL10

    10Gb / s 1310nm Multi-Rate XFP Оптикалык Трансиверлер OPXP311X3CDL10

    OPXP311X3CDL10 10G 1310nm XFP трансиверлери 802.3ae жана 10G SOI OC-192 / SDH STM-64 үчүн 10G Ethernet 10G BASE-LR / LW үчүн иштелип чыккан жана ал маалымат ылдамдыгын 9.953Gb / s дан 11.1Gb / s чейин колдоого алат. диагностика XFP MSAда көрсөтүлгөн I2C интерфейси аркылуу жеткиликтүү. Трансивердин жасалгалары кардарларга Datacom жана Telecom тиркемелери үчүн мыкты чечимдерди берүү үчүн жогорку натыйжалуулукка жана үнөмдүү иштөөгө ылайыкташтырылган. Өзгөчөлүктөрү ● Ыкчам туташтырылуучу ● Колдоо 9.95Gb / сек - 11.1Gb / s бит ылдамдыгы ● Төмөндө ...
  • 10Gb/s 850nm Multi-rate XFP Optical Transceivers OPXP851X3CDLM

    10Gb / s 850nm Multi-Rate XFP Оптикалык Трансиверлер OPXP851X3CDLM

    OPXP851X3CDLM 10G 850nm XFP трансиверлери 802.3ae үчүн 10G Ethernet 10G BASE-SR / SW үчүн иштелип чыккан жана ал маалымат ылдамдыгын 9.953Gb / s ден 11.1Gb / s чейин колдоого алат. Санарип диагностика XFPде көрсөтүлгөн I2C интерфейси аркылуу жеткиликтүү. MSA. Transceiver долбоорлору кардарларга Datacom жана Telecom тиркемелери үчүн мыкты чечимдерди жеткирүү үчүн натыйжалуулугу жогору жана оптималдаштырылган. Өзгөчөлүктөрү ● Ыкчам туташтырылуучу ● Колдоо 9.95Gb / сек - 11.1Gb / s бит ылдамдыгы ● 2.5W кубаттуулуктан төмөн ● XFP MSA ...
  • 10Gb/s 1550nm Multi-rate XFP Optical Transceivers OPXP551X3CDL80

    10Gb / s 1550nm Multi-Rate XFP Оптикалык Трансиверлер OPXP551X3CDL80

    OPXP551X3CDL80 10G 1550nm XFP трансиверлери 802.3ae жана 10G SONET OC-192 / SDH STM-64 үчүн 10G Ethernet 10G BASE-ZR / ZW үчүн иштелип чыккан жана ал маалымат ылдамдыгын 9.953Gb / s дан 11.1Gb / s чейин колдоого алат. диагностика XFP MSAда көрсөтүлгөн I2C интерфейси аркылуу жеткиликтүү. Трансивердин жасалгалары кардарларга Datacom жана Telecom тиркемелери үчүн мыкты чечимдерди берүү үчүн жогорку натыйжалуулукка жана үнөмдүү иштөөгө ылайыкташтырылган. Өзгөчөлүктөрү ● Ыкчам туташтырылуучу ● Колдоо 9.95Gb / сек - 11.1Gb / s бит ылдамдыгы ● Be ...
  • 10Gb/s Bidi Multi-rate XFP Optical Transceivers OPXPB321X3CDL10

    10Gb / s Bidi Multi-Rate XFP Оптикалык Transceivers OPXPB321X3CDL10

    OPXPB321X3CDL10 10G XFP BIDI трансиверлери 802.3ae жана 10G SOI OC-192 / SDH STM-64 үчүн 10G Ethernet 10G BASE-LR / LW үчүн иштелип чыккан жана ал маалымат ылдамдыгын 9,953Gb / с ден 11,1Gb / с чейин колдой алат. Санарип диагностика XFP MSAда көрсөтүлгөн I2C интерфейси аркылуу жеткиликтүү. Трансивердин жасалгалары кардарларга Datacom жана Telecom тиркемелери үчүн мыкты чечимдерди берүү үчүн жогорку натыйжалуулукка жана үнөмдүү иштөөгө ылайыкташтырылган. Өзгөчөлүктөрү ● Ыкчам туташтырылуучу ● Колдоо 9.95Gb / сек - 11.1Gb / s бит ылдамдыгы ● Төмөндө ...
  • 10Gb/s Bidi Multi-rate XFP Optical Transceivers OPXPB231X3CDL10

    10Gb / s Bidi Multi-rate XFP Оптикалык Transceivers OPXPB231X3CDL10

    OPXPB231X3CDL10 10G XFP BIDI трансиверлери 802.3ae жана 10G SOI OC-192 / SDH STM-64 үчүн 10G Ethernet 10G BASE-LR / LW үчүн иштелип чыккан жана ал маалымат ылдамдыгын 9,953Gb / с ден 11,1Gb / с чейин колдоого алат. диагностика XFP MSAда көрсөтүлгөн I2C интерфейси аркылуу жеткиликтүү. Трансивердин жасалгалары кардарларга Datacom жана Telecom тиркемелери үчүн мыкты чечимдерди берүү үчүн жогорку натыйжалуулукка жана үнөмдүү иштөөгө ылайыкташтырылган. Өзгөчөлүктөрү ● Ыкчам туташтырылуучу ● Колдоо 9.95Gb / сек - 11.1Gb / s бит ылдамдыгы ● Төмөндө ...