Single Mode Fiber Optic Patch Cord

  • ST Single Mode Patch Cord

    ST Single Mode Patch Cord

    Бул ST Single Mode Patch Cord - MT сериясындагы бириктиргичтердин бири. Сериалдын феррулдары феррулдун учунун бетиндеги диаметри бар эки жетектөөчү тешикти жана так туташтыруу үчүн жетектөөчү төөнөгүчтү колдонушат. Мындан тышкары, аны иштетип, секириктердин ар кандай формаларын чыгарса болот. Туташтыргычтын тыгыз дизайны секирүүчүгө көп сандагы өзөктөрдү жана кичине көлөмдө ээ болууга мүмкүндүк берет. Башка жагынан алганда, бул ST Single Mode Patch Cord жогорку тыгыздыктагы интегралдык була-оптикалык линия чөйрөлөрүндө кеңири колдонулушу мүмкүн ...
  • Single Mode To Multimode Fiber Patch Cord

    Single Mode To Multimode Fiber Patch Cord

    Бул бир режим мультимоддук була патч шнурунан атайын була түзмөктөн була-оптикалык кабель шилтемесине чейин жамаачы шнурларды жасоо үчүн иштелип чыккан. Бул жоонураак коргоочу катмар жалпысынан оптикалык кабыл алгыч жана терминалдык кутучанын ортосундагы байланыш үчүн колдонулат. Рынокто кадимки жип менен салыштырганда, биздин көп режимдеги була патч шнуруна чейинки бирдиктүү режими жакшы кайталануучулук, жакшы плагиндердин аткарылышы жана жакшы температуранын туруктуулугу менен жабдылган. Башка жагынан алганда, бул дагы ...
  • SC to SC Single Mode Patch Cord

    СКдан СКга чейин бирдиктүү режимдеги жамаачы корд

    Бул СКдан СКга чейинки бирдиктүү жамаачы шнурда феррюль учунун бетинде диаметри бар эки жетектөөчү тешиктер жана так туташуу үчүн жетектөөчү төөнөгүч бар. Бул орнотуу үчүн чындыгында оңой жана аны сактоонун өзгөчө зарылдыгы жок. Мындан тышкары, ал ар кандай түрдөгү MPO секиргичтерин өндүрүү үчүн иштетилиши мүмкүн. Өркүндөтүлгөн процесс менен жабдылган биздин СКдан СКга чейин бирдиктүү режимдеги жамаачы шнур жогорку деңгээлде иштешин камсыз кылып, жогорку тыгыздыктагы интегралдык була-оптикалык линия чөйрөлөрүндө кеңири колдонулушу мүмкүн. О ...
  • SC to LC Single Mode Patch Cord

    LC Single Mode Patch Cord чейин SC

    Бул SCден LCге чейинки бир режимдеги жамаачы шнур оптикалык берүү тутумуна туташтырылган, бул оптикалык бириктирүү аркылуу байланыш функциясын ишке ашырат жана сигналдын коддоо форматында эч нерсе жок. Рынокто кадимки жип менен салыштырганда, биздин СКдан LCге чейинки бирдиктүү жамаачы шнурдун артыкчылыктары өтө төмөн кечигүү менен маалыматтарды берүүнү камсыз кылат жана электр кубатынын чыңалуусун колдойт. Энергияны мыкты коргоо жана автоматтык которуштуруу менен жабдылган, ал ультра ...
  • MTRJ to MTRJ Fiber Optic Patch Cord

    MTRJден MTRJ була-оптикалык патч-кордуна

    Бул MTRJ менен MTRJ Патч-Корд курчап турган чөйрөнүн оптикалык булага зыян келтирбеши үчүн, мисалы, суу, от, электр тогу, ж.б. коргоочу түзүлүш менен жабдылган. Жарык өткөрүүчү айнек өзөгү. Көп модалуу булада өзөктүн диаметри бар, ал болжол менен адамдын чачынын калыңдыгына барабар. Бир режимдеги була өзөгүнүн диаметри бар. Өзөктүн сырты айнек конверт менен курчалып, төмөнкү индекси бар ...
  • LC to LC Single Mode Fiber Patch Cord

    LC LC Single Mode Fiber Patch Cord

    Бул LCден LCге чейин бир режимдеги була патч шнуру оптикалык була таркатуу алкагын жана оптикалык маалымат розеткасын коммутаторго туташтыруу, которуштургучтар ортосундагы байланыш, коммутатор менен компьютердин ортосундагы байланыш жана алардын ортосундагы байланыш оптикалык маалымат розеткасы жана компьютер. Жогорку LC менен жабдылган LCден LCге чейин бир режимдеги була патч шнурун башкаруу подсистемасына колдонсо болот. Тиешелүү өлчөмгө жана жеңил салмакка байланыштуу ...
  • LC Single Mode Fiber Optic Patch Cord

    LC Single Mode Fiber Optic Patch Cord

    Бул LC Single Mode Patch Cord жогорку тыгыздыктагы жамоо чөйрөлөрү үчүн өзгөчө ылайыктуу. Рыноктогу кадимки жип менен салыштырганда, бул шнур өтө эле кичинекей туташтыргыч менен жабдылган, бул тартылууга таасир этпестен кадимки кабелдик секирүүчүгө салыштырмалуу мейкиндикти көбүрөөк үнөмдөйт. Ал эми миниатюралык туташтыргычтын куйругу кадимки LC туташтыргыч куйругунун кынына караганда кыска, бул кабинетти башкаруу үчүн көбүрөөк орун үнөмдөйт. Жогорку көрсөткүчтөргө байланыштуу, биздин LC Single Mode Patch Cord кыска ...
  • FC Single Mode Patch Cord

    FC Single Mode Patch Cord

    · EIA / TIA 604-2 менен жогорку ылдамдыктагы кабелдик тармактар ​​үчүн керамикалык феррул менен жолугушат. · Басылып чыккан кабель ар кандай кабелдерди тактоого жана таанууга жардам берет. · Zirconia Ceramic Ferrule Optimum IL жана RL. · Сезимтал була кабели ийкемдүүлүктү көрсөтөт. · K = K картон пакети буюмдарыңызды максималдуу коргоону камсыз кылат. Specification Connector FC to FC Jacket OD 1.6 / 1.8 / 2.0 / 3.0mm Fiber Mode 9 / 125μm Jacket Color Yellow Polishing APC to APC Jacket Material PVC (OFNR), OFN ...